Oferta

Stoły na wymiarStoły
Oferujemy Państwu szeroki wybór stołów, wyprodukowanych w nowoczesnej lub tradycyjnej stylistyce. Bogaty asortyment naszych produktów sprawia, że każdy znajdzie tu stół pasujący do swojego mieszkania lub domu. Stoły wykonywane przez naszą firmę charakteryzują się dużą solidnością, wyprodukowane z najlepszych gatunków drewna będą doskonale służyły przyszłym właścicielom.

Krzesła na wymiarKrzesła
Wykorzystanie najnowocześniejszych technik łączenia drewna z innymi materiałami pozwala nam na produkcję oryginalnych krzeseł, które zachwycają nie tylko swoją estetyką, ale także wygodą i komfortem użytkowania. W ofercie posiadamy wiele rodzajów stelaży krzeseł oraz ich obić. Korzystamy z materiałów i tkanin najlepszej jakości.

Zestawy na wymiarZestawy
Z myślą o komforcie naszych klientach stale staramy się rozszerzać naszą ofertę mebli na wymiar. Tym samym postanowiliśmy zaproponować Państwu gotowe zestawy składające się ze stołu oraz krzeseł (ilość dopasowana wedle potrzeb). Zróżnicowane warianty kolorystyczne obić krzeseł oraz blatów pozwalają na swobodny wybór kompozycji, która idealnie będzie pasowała do Państwa wnętrz.

Szafy na wymiarSzafy
Chociaż głównym profilem naszej działalności jest produkcja stołów i krzeseł, to w portfelu naszych produktów znajdą Państwo także szafy wykonywane z litego drewna, ale też płyty laminowanej, fornirowanej, MDF i innych materiałów. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów i z chęcią wykonamy szafy na wymiar, dopasowując je do Państwa oczekiwań.

Komody na wymiarKomody
W naszej ofercie znajdą Państwo także komody o zróżnicowanych wymiarach i pojemnościach. Wykonując komody na wymiar zawsze dbamy o precyzję ich wykonania, ważna jest także funkcjonalność oraz komfort ich użytkowania przez przyszłych właścicieli. Dzięki takiemu podejściu nasze komody z powodzeniem służą naszym klientom przez długie lata.

Meblościanki na wymiarMeblościanki
Nieustającym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się także meblościanki, które wykonujemy na podstawie gotowych projektów oraz na indywidualne zamówienie. Dokonujemy bezpłatnych pomiarów w domu Klienta, oraz przygotujemy wycenę. Meblościanki wykonujemy na wymiar w dowolnym rozmiarze według projektu zamawiającego.

Biblioteki na wymiarBiblioteki
Na tle konkurencji wyróżnia nas rozbudowana oferta produktów, do której należą także biblioteki. Wykorzystując odpowiednie techniki z powodzeniem wydobywamy piękno, które tkwi w naturalnym drewnie. Dokładając do tego doświadczenie i profesjonalizm oferujemy asortyment, który trafi w gusta każdego klienta. Naszym niewątpliwym atutem jest możliwość wyprodukowania bibliotek na wymiar.

Witryny na wymiarWitryny
Kilkunastoletnie doświadczenie w branży meblarskiej pozwala nam oferować Państwu wysokiej klasy meble pokojowe na zamówienie. Obok szaf, meblościanek oraz stołów i krzeseł zajmujemy się także produkcją witryn na wymiar. Łącząc naturalny materiał jakim jest drewno, z aluminium oraz szkłem nadajemy naszym meblom na wymiar unikatowy charakter.

Dodaj komentarz